Dawngrade oprogramowania konsolki na soft 3.55 Zobacz większe

Dawngrade oprogramowania konsolki na soft 3.55

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przykro nam ale aktualnie nie posiadamy produktu na stanie.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,0 zł.


150,0 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Downgrade/modernizacja/naprawa oprogramowania konsoli PS3 (pogwarancyjny serwis konsol "X-CONSOLE"

Witamy.

Oferujemy usługę downgrade, oraz modernizacja(zmiany) oprogramowania w konsolach PS3.

Jeśli Twoja konsola, to wersja FAT (wygląda tak):operacja jest na pewno możliwa. Tylko musicie sprawdzić CECH czyli model konsoli(znajduje się na dolnej części konsoli)Jeżeli znajduje się w zakresie od CECH do CECHG, twoja konsola ma pamięć NAND. Natomiast jeżeli znajduje się w zakresie od CECHH do CECHQ, posiada pamięć NOR.

Jeśli Twoja konsola to wersja slim (wygląda tak):Musisz sprawdzić tzw. CECH, czyli model konsoli(znajduję się na dolnej części konsoli). Jeśli jest on niższy niż CECH-25xx("x" w tym przypadku to region) operacja jest możliwa(np. CECH-2103). Jeśli to właśnie CECH-25xx, niestety musisz sprawdzić jeszcze jedną rzecz, tzw. data code.Jeśli jest on wyższy niż 0D operacja może być niemożliwa do wykonania, prosimy w takim wypadku o kontakt przed wysyłką. Ponieważ wykonujemy zmianę oprogramowania, konsol slim z fabrycznym wyższym softem niż 3.55, nie posiadających mtldr2.

Jeśli model jest wyższy od CECH-25xx, (np. CECH-30xx) to operacja niestety aktualnie jest niemożliwa. Dotyczy to także nowych wersji konsol super slim (CECH-40xx)Usługa wykonywana jest profesjonalnym, dedykowanym programatorem jakim jest ProgSkeet, jednak w razie potrzeby posiadamy w serwie : Willem, E3flashera, infectus, tennsy.

Wykorzystujemy też profesjonalnej oprogramowanie, także autorstwa własnego. Po wykonaniu usługi zatrzymujemy oryginalny plik dump(chyba że klient sobie nie życzy) i w razie potrzeby możemy go bezpłatnie udostępnić. Podczas operacji wymieniamy pastę termo-przewodzącą na lepszą.

Według życzenia klient możemy wgrać OFW 3.55, CFW 3.55 oraz nowsze. Ponieważ sytuacja zmienia się dynamicznie aktualne oprogramowanie które wgrywamy podajemy po kontakcie.

Wgrywanie wyższego CFW i rehash NIE WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYMI KOSZTAMI.

Usługa wykonywana jest w profesjonalnym serwisie działającym od wielu lat, zajmującym się także naprawami konsol(posiadamy profesjonalny sprzęt między innymi do rebalingu).

Do tej pory wykonaliśmy dużo ponad 50 operacji i nie było żadnego problemu jednak dajemy gwarancję, że nawet gdyby doszło do awarii oddamy sprawną konsolę.

Ceny:

Ponieważ dopiero zaczynamy reklamować usługę na forum dla jego użytkowników obowiązują promocyjne ceny(należy wspomnieć o tym przy zgłoszeniu).

Dla konsola z NANDem (od modelu CECH do CECHG) – 200 zł

Dla konsol z NORem (od modelu CECHH do CECH-25xx) – 150 zł


Konsolę można wysłać do nas lub przynieść na adres:

41-200 Sosnowiec

ul. Modrzejowska 31 (w bramie)Więcej info: (informujcie nas, że dowiedzieliście się z tego forum)

e-mail: xconsole.serwis@gmail.com
gg: 46065496
tel.: 500 040 039

Możliwe jest także, dostarczenie konsoli na giełdę elektroniczną.:

Sobota w Katowicach przy ulicy Dworcowej na stoisko NR5

Niedziela w Krakowie przy ulicy Balickiej stoiskach numer 63,64 (w hali)

W przypadku wysłania konsoli(na koszt własny) należy doliczyć do naszej oferty koszt zwrotnej wysyłki w wysokości 20 zł.


Pozdrawiamy X-CONSOLE

Opinie

Napisz opinię

Dawngrade oprogramowania konsolki na soft 3.55

Dawngrade oprogramowania konsolki na soft 3.55